Nauja

„Pasidaryk pats“: 45 sveikų maisto produktų, kuriuos pasigaminkite ir niekada daugiau nenusipirkite


Nix įtarimai, kad geras, naminis ir sveikas maistas pateikiami per didele kaina. Mes radome iš tikrųjų priešingai. Jei susukame rankoves ir gaminame naminius makaronus, sausainius ar bet kurį kitą maistą, tai kainuoja daug pigiau, nei pirkti iš anksto paruoštas versijas. Jau nekalbant apie pasididžiavimą, pateikiant nuo stalo „nuo nulio“ patiekalą!

Pusryčiai

Dalykitės „Pinterest“

1. Granolos strypai

Kiekvienam po 0,48 USD naminis| 0,72 USD už „Kashi“ prekės ženklą Kas nemėgsta traškių, kramtomų užkandžių? Tačiau nebūtina išgąsdinti didelių dolerių ar patikėti savo sveikatai neapsakomų ingredientų. Avižos, riešutai, uogos ir medus šiame recepte pažymi žvaigždutes ir žymiai sumažina išlaidas. (Taip pat peržiūrėkite „Greatist“ vaisių ir riešutų baro receptą.)

2. Granola / Pusryčių košė

0,37 USD už 1/2 puodelio naminis | 1,50 USD už prekės ženklą „Bear Naked“ Praleiskite dėžutę ir naudokitės „pasidaryk pats“. Šie naminiai sėlenų dribsniai konkuruoja su parduotuvėje perkamais maisto produktais ir skonis. Įpilkite nedidelę saują džiovintų vaisių ir skrudintų riešutų, kad gautumėte daugiau traškumo ir skonio.

3. Blynai

0,13 USD už blyną naminis | 0,3 USD už tetos Jemima prekės ženklą Padėkite Bisquick! Plakdami blynus namuose, galite pridėti viso grūdo miltų ir razinų, kad gautumėte skaidulų ir šiek tiek saldumo be cukraus perkrovos. Be to, pridėta ląsteliena padeda mums jaustis pilnaverčiams ir pagerinti virškinimą.

4. Vafliai

0,85 USD už naminį belgišką stilių | 1,00 USD už du „Kashi“ prekės ženklo įšaldžius Leggo mano Eggo! Praleiskite rafinuotus grūdus ir didelę klasikinių skrudintuvų vaflių kainą, o vietoje jų padarykite sveikesnę versiją. Mes mėgstame rankų darbo viso grūdo vaflius. Papildomi taškai už šviežių supjaustytų vaisių naudojimą vietoje sunkiosios tetos Jemimos kukurūzų sirupo!

Dalykitės „Pinterest“

5. Avižiniai dribsniai

0,25 USD už naminis | 0,28 USD už pakelį „Quaker Oats“ prekės ženklas Pakeiskite tą greitai paruošiamų avižų paketą ir vietoje jo rinkitės klasikines nesmulkintas avižas. Norėdami sutaupyti laiko, savaitės pradžioje išplakite didelę partiją, o viršuje - vaisiais ir prieskoniais.

Užkandžiai

6. Hummusas

0,21 USD už 2 šaukštus, patiekiant naminius| 0,40 USD už „Sabra“ prekės ženklą Pavojingas maistas ar ne, šis panardinimas yra skanus. O atsiribodami nuo dviejų šaukštų porcijos, ji kainuoja mažiau nei ketvirtadalį. Be to, nurodymai yra paprasti: tiesiog sumaišykite! Nebereikia 6 USD „hummus“ kubilų.

7. Minkšti sūriai

0,63 USD už 1/4 puodelio naminių (paneerio ar rikotos) | 1,25 USD už specialų prekės ženklą Norint gaminti sūrį, nereikia būti profesionaliu virėju. „Paneer“ ir „Ricotta“ yra juokingai lengva pasigaminti namuose, ir jie visada bus šviežesni nei parduotuvėje pirktos veislės.

8. Gvakamolė

0,75 USD už 1/4 puodelio naminių| 1,00 USD už „Sabra“ prekės ženklą „Guacamole“ yra lengvas užkandis, kuriame nereikia viryklės. Gaminant jį namuose ne tik padidėja gaivumas (ir skonis), bet ir lengviau kontroliuojamas sūrumas ir šiluma. Supjaustykite naminius tortilijos traškučius, kad būtų dar sveikesni taškai.

Dalykitės „Pinterest“

9. Salsa

3,40 USD už 16 uncijų. naminis | 4,99 USD už „Green Mountain Gringo“ prekės ženklą Paimkite puslapį iš Slim Shady knygos ir patiekite šiek tiek salsos. Virinimas ir maišymas sukuria restorano kokybės panardinimą, kuris yra daug geresnis už sugadintus dalykus.

10. Pita traškučiai

0,41 USD už 2 uncijas. patiekiant naminius| 0,90 USD už „Stacy“ prekės ženklą Pita traškučių receptas ne per daug skiriasi nuo tortilijos traškučių. Tiesiog patepkite aliejumi ir pagardais ir kepkite. Nebešvaistomi pinigai, nebešvaistomi pinigai už supakuotus daiktus!

11. Tortilijos traškučiai

0,31 USD už 12 žetonų naminis | „Tostitos“ prekės ženklui - 0,57 USD Nepirkite šeimos dydžio krepšio! Pakartotinai pakartokite senas tortilijas, lengvai purškdami aliejumi ir kepdami. Nors bet kokios tortilijos tiks, mes rekomenduojame jas gaminti žemiau.

12. Tortilijos

0,13 USD už tortiliją naminis | „Mission“ prekės ženklas - 0,30 USD Šie kabės iš tikrųjų yra torto gabalas. Tiesiog sumaišykite miltus, kepimo miltelius, aliejų, druską ir pieną - jokių bauginančių mielių! Pakeiskite nesmulkintų kviečių miltus, kad gautumėte daugiau skaidulų ir sodresnės tekstūros. Ar be glitimo? Tai taip pat galima gaminti su kukurūzų miltais.

Dalykitės „Pinterest“

13. Jogurtas

0,43 USD už 8 uncijos. naminis| 1,00 USD už prekės ženklą „Stonyfield Farm“ Tai stebuklas! 1/2 puodelio jogurto galima paversti 2 ketvirčiais, tiesiog įpylus pieno. Gerai, kad procese yra šiek tiek daugiau, nei tik maišant juos kartu, tačiau „pasidaryk pats“ jogurtas sutaupo nemažą centą ir gauna šviežesnį galutinį produktą, kuriame lengva jaustis!

14. Vaisių užkandžiai

0,63 USD už pakuotę naminis | 1,00 USD už Annie's Homegrown prekės ženklą Namie gaminami vaisių užkandžiai arba „vaisių oda“ yra vagystė net perkant vaisius iš maisto prekių parduotuvės. Bet jei jau vasaros vidurys ir tas vaismedis tiesiog gamina be to, vaisių oda yra nuostabus ir praktiškai nemokamas būdas ją išsaugoti. Tiesiog pridėkite citrinos, cukraus ir prieskonių (kurie faktiškai neprivalomi!).

Pietūs

15. Riešutų sviestas

0,29 USD už 2 šaukštus naminis | 0,87 USD už Justino prekės ženklą Tai žemės riešutų sviesto ir želė laikas! Namų riešutų sviestas pašalina beprotiškų konservantų ir riebalų bei druskos perteklių. Tiesiog sumalkite tuos riešutus bet kokiai įsivaizduojamai riešutų sviesto rūšiai!

16. Duona

0,40 USD už 2 riekeles naminis | 0,55 USD už „Arnold“ prekės ženklą Ne visada lengva išsiaiškinti, kurios duonos maskuojamos kaip sveikas maistas, o kurios iš tikrųjų yra naudingos jums. Bet duonos gaminimas namuose padeda viską išvalyti, nes nesunku kontroliuoti ingredientų. Kadangi šviežiose kepamose veislėse nėra konservantų, nepamirškite valgyti per savaitę arba užšaldykite, kad ilgiau laikytumėte.

Dalykitės „Pinterest“

17. Uogienė ir želė

3,04 USD už 8 uncijos. stiklainis naminis| 4,00 USD už „Sarabeth's Kitchen“ prekės ženklą Taip, galima gaminti uogienę ir želė mikrobangų krosnelėje. Rimtai. Viskas, ko reikia, yra šiek tiek šaldytų vaisių, citrinų, pektino ir cukraus. Tiesiog nepamirškite: tai neišsaugo uogienės taip, kaip tai daro tikras konservavimas, todėl per keletą savaičių ją suvalgykite.

18. Sriuba

0,90 USD už 1 1/2 puodelio namų| 3,00 USD už Amy prekės ženklą Praleiskite galimą BPA grėsmę konservuotuose gaminiuose, namuose išpylę didelį puodą sriubos. Sumaišykite bet kokias daržoves, sultinį (patikrinkite, kaip jį gaminti iš naujo), makaronus ir likusią mėsą, kurią turite po ranka. Užšaldykite vienkartinėmis porcijomis, kad būtų lengviau atšildyti!

19. Čili

2,77 USD už 1 1/2 puodelio namų| 3,01 USD už Amy'sprekės ženklas Konservuoti čili gali rimtai nuvilti. Vietoj to, kontroliuoji prieskonį, mėsos rūšį ir bendrą riebalų bei natrio kiekį, tačiau gaminiesi pats. Mūsų buivolų kalakutienos čili yra stebėtinai sveikas ir įdomus posūkis pagal tradicinę versiją. Eik pigiau (ir be mėsos!) Vietoj kalakutienos naudodami pupelių asortimentą.

20. Keptos pupelės

0,31 USD už 1/3 taurė naminis | 0,32 USD už „Bush's Original“ prekės ženklas Kepintos pupelės yra šildantis ir pilvą atimantis receptas, kuris nebūtinai turi būti ypač sunkus ar saldus. Klijuokite sausomis pupelėmis, melasa ir tik keliomis žolelėmis bei prieskoniais, kad pigu ir sveika.

Dalykitės „Pinterest“

21. Šaldyti burritai

1,81 USD už burritą naminis | 2,99 USD už buritą už Amy prekės ženklą Patikėkite ar ne, namuose galima imituoti burrito šaldiklio gerumą. Tiesiog užpildykite naminę tortiliją sūriu, keptomis daržovėmis ir likusia mėsa, įvyniokite į foliją, užšaldykite ir vėl pašildykite! Tai ypač puiku turintiems alergiją ar netoleravimą!

22. Salotų užpilas

0,35 USD už 2 šaukštus namų | 0,45 USD už Annie's Naturals prekės ženklą Tai vienas mėgstamiausių didikų: įmeskite šiek tiek alyvuogių aliejaus ir balzaminio acto į beveik tuščią garstyčių indelį ir suplakite. Iš garstyčių jie pašalins tuos paskutinius skonio lašus ir taps paprastu padažo laikymo konteineriu. Jau neminint to, kad pigu.

23. Krevetės

0,11 USD už porciją naminis | 0,20 USD už „Olivia's Croutons“ prekės ženklą Šie salotų užpilai yra ypač pavojingi, nes paprastai gaminami su rafinuotais grūdais ir daug aliejaus. Vietoj to, pasidaryk pats, kad nepridėtų kaltės.

Vakarienė

24. Sultinys

1,21 dolerio už naminį kvartalas | 3,99 USD už „Imagine“ prekės ženklą Atsargos ir sultiniai atrodo kaip vienas iš tų dalykų, kuriuos gamina tik išgalvotos kelnės, tačiau iš tikrųjų jie yra labai lengvi ir puikus būdas sunaudoti jau turimus daiktus. Pagrindinis receptas yra vanduo, kaulai ar skerdenos, daržovės ir pagardai. (Prieskoniai faktiškai neprivalomi. Sultinys yra prieskoninis, o atsargos yra tik tuščias šiferis.)

Dalykitės „Pinterest“

25. „Marinara“ padažas

0,50 USD už 1/2 puodelio naminis |0,62 USD už „Classico“ prekės ženklą Makaronų padažas yra skanus ir niekšiškas būdas pridėti daržovių prie patiekalo, tad kodėl atsiskaitant už parduotuvėje pirktus daiktus? Pagrindinėms sudedamosioms dalims susidėti reikia vos kelių minučių aktyvaus paruošimo, tada viskas, ką jums reikia padaryti, tegul jis užvirsta.

26. Pesto

0,64 USD už 2 šaukštus naminis | 0,78 USD už „Buitoni“ prekės ženklą Traškus, žalias pesto skonis yra geriausias, kai jis gaminamas su ypač šviežiu baziliku. Parduotuvėse perkami prekių ženklai paprastai kompensuojami naftos ir druskos kiekiais. Kai tas baziliko augalas augs taip pat greitai kaip piktžolė, suimkite keletą saujų ir derinkite su alyvuogių aliejaus, sūrio, pušies riešutų ir česnaku. Jei bazilikas ne sezono metu, pasinaudokite sezono metu naudojamais žalumynais, pavyzdžiui, kopūstais ar špinatais.

27. Makaronai

0,34 USD už 1/4 svaro porcijos naminis | 0,62 USD už prekės ženklą „Bionaturae“ Tai tik kiaušiniai, miltai, aliejus ir druska, vis dėlto žmonės linkę vengti gaminti savo makaronus. Atlikdami tai namuose, galite lengvai kontroliuoti, ar sveikas ir kviečių grūdai užpildyti galutiniu produktu.

28. Užpildyti makaronai

0,50 USD už 1 puodelio porciją naminis | 2,15 USD už „Buitoni“ prekės ženklą Turėdami šaldytuve atsargų šviežiai pagamintos tešlos tešlos ir rikotos, nesunku išmesti keletą naminių raviolių. Norėdami greitai ir lengvai patiekti sveiką vakarienę, derinkite rikotą su pakepintais špinatais. Dar geriau, kad užpildytus makaronus galima susukti rankomis ir juos daug lengviau pjaustyti nei spagečius.

Dalykitės „Pinterest“

29. Bulvių košė

0,76 USD už 3/4 puodelio porcijos naminis | 2,50 USD už parduotuvėje paruoštas bulves Sumaišykite keletą žiedinių kopūstų, o ne susmulkinkite ant dėžutėse paruoštos ar paruoštos bulvių košės. Prisiekiame, kad tas pats skonis! Negalite atsisakyti žiedinių kopūstų? Eikite pusę žiedinių kopūstų, pusę bulvių. Ir stenkitės, kad sviestas ir pienas būtų lengvas.

30. Skrudinta vištiena

1,40 USD už 1/4 vištienos naminis | 2,50 USD už parduotuvėje nupirktą konditerijos vištieną Aišku, tai užtruks šiek tiek laiko, tačiau nereikia bauginti mintimi skrudinti visą paukštį. Gamindami jį namuose pašalinsite visus sultinio sušvirkštus, nepastebimus chemikalų produktus, kurie yra paruošti iš anksto.

31. Duonos riekė

0,11 USD už 1/4 puodelio naminis | 0,27 USD už prekės ženklą „Progresso“ Neriebius duonos trupinius labai lengva pasigaminti. Tereikia susmulkinti keletą riekelių duonos ir skrebučio. Dėl skonio trupinių pridėkite džiovintų žolelių. Jei norite pridėti skaidulų ir B grupės vitaminų, naudokite viso grūdo duoną.

32. Kečupas

2,04 USD už 16 uncijų naminis | 2,39 USD už „Heinz“ prekės ženklą Jūs tikriausiai turite reikalingų ingredientų kečupui gaminti namuose, tačiau vis tiek kreipiatės į didelę fruktozės įvairovę. Ši versija yra ypač pigi, jei turite prieskonių, ir visiškai verta vengti priedų (ir nustebinti tuos vakarienės svečius!).

Dalykitės „Pinterest“

33. Prancūziškos bulvytės

0,72 USD už 1/2 puodelio porcijos naminis | 0,92 USD už Cascadian Farm prekės ženklą Saldžiųjų bulvių bulvytės iš esmės yra naujieji „Micky D“, ir tai yra viena tendencija, kurią mes rekomenduojame visiems įsitraukti. Tiesiog supjaustykite keletą saldžiųjų bulvių, patepkite aliejumi, druska ir prieskoniais ir kepkite iki traškumo. Čia nereikia kepti, o bulvės yra praktiškai vienintelės išlaidos.

34. Grilio padažas

0,05 USD už šaukštą naminis | 0,07 USD už prekės ženklą „KC Masterpiece“ Patogus maistas retai būna sveikas, tačiau „pasidaryk pats“ kepsnių padažas galėtų būti atsakymas, kai reikia pašalinti nereikalingą cukrų ir druską. Stebuklingas ingredientas? Kavos. Sakytume, kad 0,01 USD verta žinoti, kaip ištarti visus ingredientus!

35. Pica tešla

0,98 USD už 12 “picos tešlą naminis | 2,00 USD už parduotuvėje nupirktą, šviežią tešlą Laikas gauti italų kalbą! Svarbiausias būdas jaustis kaip BAMF virtuvėje - mesti pica tešlą. Jei tai bus kviečiai, jie sumažins supakuotų medžiagų išlaidas ir, pasakykite mums, „suteikia mums galimybę kontroliuoti sudedamąsias dalis“.

Desertas

36. Slapukai

0,32 USD už 2 slapukus naminis | 0,36 USD už „Tate's Bake Shop“ prekės ženklą Mes gamintume naminius sausainius tik dėl nuostabaus kvapo, todėl norime pavalgyti jie yra gana nuostabi premija. Įmaišę į bananą ir avižinius dribsnius, šiuos sausainius paversite supermaistu.

Dalykitės „Pinterest“

37. Ledai

2,43 USD už pintą naminis | 4,19 USD už „Ben & Jerry“ prekės ženklą Kas nemėgsta turėti po truputį ledų po ranka ir paskui pasinerti? Išplakite didelę partiją (nereikia ledų gamintojo) ir pritaikykite ją bet kokiems skoniams ar priedams. Žinoma, keli iš šių šaldytų patiekalų yra vaisių pagrindu, todėl mūsų knygoje jie tampa dar sveikesniu variantu!

38. Sumuštiniai su ledais

0,52 USD už naminį sumuštinį | 1,08 USD už „Skinny Cow“ prekės ženklą Sumuštinį kartu sudėkite du mažus, sveikesnius naminius sausainius (iš viršaus!) Ir naminių ledų gabalėlį ir užšaldykite. Tai suteiks vienkartinį pamaloninimą be pagundos buldozeruoti per visą pintą ledų. Be to, išvengsite priedų ir dirbtinių saldiklių, esančių mažo riebumo ir sumažinto cukraus prekės ženkluose.

39. Braškės

0,35 USD už keksiuką naminis | 1,25 USD už parduotuvėje paruoštus pyragus Taip, skanius pyragaičius galima pasidaryti be jokių miltų. Stebinantis stovi? Juodosios pupelės, kurios prideda skaidulų ir baltymų. Tai ypač puiku sergantiems celiakija, kurie, priešingu atveju, gali išgryninti didelius pinigus, kad gautų receptą be miltų.

40. Pudingas

0,60 USD už taurę naminis | 0,82 USD už prekės ženklą „Jell-O“ Užsekite saugos diržus, vaikai! Mes gaminame pudingą su avokadas. Tiesiog sumaišykite su pienu ir medumi. Tai gali būti ne pigiau nei pudingo taurė, bet mes leisime jai slysti, nes, po velnių, tai yra avokadas!

Gėrimai

Dalykitės „Pinterest“

41. Plaktuvai

1,14 USD už taurę naminis | 1,37 USD už „Naked“ prekės ženklą Praleiskite vandeningus kokteilių gėrimus. Jie gali būti supakuoti su cukrumi ir praleisti daug naudos iš vaisių. Sumaišykite špinatus, jogurtą, ledus, apelsinus, bananus, braškes ir beveik visus kitus vaisius, skirtus žaliam kokteiliui be jokio pridėtinio cukraus. Ir, palyginti su tuo 7 doleriu žaliu kokteiliu sulčių bare, tai iš tikrųjų yra sandėris!

42. Putojantis vanduo

0,25 USD už litrą skirtas „SodaStream“ | 1,19 USD už Lenkijos pavasario prekės ženklą Vanduo buteliuose yra paprastas būdas išplauti pinigus į kanalizaciją, taip pat eikvojant daug plastikinių butelių. Vietoj to, surinkite angliarūgštės stotį ir įpilkite burbuliukų į gryną, skanų vandenį, be papildomo cukraus ar natrio.

43. Gėrimų maišytuvai

1,31 USD už taurę naminis | 1,25 USD už „Mr. & Mrs T“ prekės ženklą Užmerkite margaritos mišinį! Bet nereikia eiti į mažiau margaritą. Tiesiog pagaminkite mažiau saldžių gėrimų maišytuvus su šviežiomis sultimis ir medaus vandeniu, o ne paprastu sirupu ar supakuotais mišiniais.

44. Limonada

0,58 USD už naminį puodelį| 0,75 USD už „Santa Cruz“ prekės ženklą Nėra nieko gaivesnio už šią vasaros klasiką, tačiau ją dažnai galima supakuoti su cukrumi. „Nix“ miltelių mišinius ar gėrimus išpilstykite į butelius ir sumaišykite kartu su vandeniu, citrinų sultimis, mėtomis ir vos vienu medaus palietimu.

Dalykitės „Pinterest“

45. Aromatintas vanduo

0,37 USD už litrų namų | 1,19 USD už „Lenkijos pavasario“ prekės ženklą Norėdami sukurti aromatą užpiltą vandenį, tiesiog įpilkite vandens į indą ir pridėkite citrinos, laimo, apelsino, mėtų ar kitų supjaustytų vaisių griežinėlių. Leiskite jam sėdėti valandą ar tiek, kiek turite, tada nukoškite vaisius, kad negertumėte gėrimų. Pastaba: naminių patiekalų porcijos kainos buvo nustatomos pridedant bendrą kiekvieno recepte naudojamo ingrediento porcijos kainą ir padalijant iš porcijų skaičiaus. Kai nuoroda „naminis“ mini kelis receptus, buvo naudojamas vidurkis.